Jak nevymřít?

5. září 2007 v 21:28 | Murkaeva |  Děti
Dneska načnu trochu choulostivější téma,trochu intimní,ale myslím si,že zkušenosti budete mít stejné a proto doufám ve vaše reakce, připomínky a dobré nápady JAK NEVYMŘÍT :-)
Nevím jak vám,ale nám soukromí- které už takto nemáme žádné - ubývá. Dvouleté dítko už má své rozmary a dokáže ukázat s čím naprosto nesohlasí. Víte kam mířím? Ne?
Když přijde manžel z práce dá mi pusu. Malému také,což je vpořádku. V momentě,kdy jde dát pusu mě,obejmout mě nebo se mě jen dotknout - chytit za ruku..... tahle malá,dvouletá osůbka sebou švihne o zem a začne se vztekat. Žárlí snad? Já manželovi smím dát pusu a obejmout ho,ale on musí stát jak solný sloup :-)
Do nedávna jsme si říkali jak báječně nám synáček v noci spí. Chovali jsme se velice tiše a rozumě když jsme šli spát a on dadal jak andílek. Jenže s andílka se vyklubal záludný čertík. Kdykoli jsme chtěli v noci víc než pusu na dobrou noc a otočení na druhý bok,museli jsme jinam,abychom ho nevzbudili. A on spinkal jak miminko a tak jsme se pak přestali stěhovat. NO..... Jednou, romanticky pohlceni do očí toho druhého, nevnímaje okolí, se vpostýlce vedle mě zavrtělo, vzdychlo a já během minuty v nejnevhodnějším okamžiku hleděla do tváře rozhodčímu. Adámek přilepen obličejem na šprušličkách jásavě vykřikoval " máma! táta!" Dostali jsme záchvat smíchu. Malého jsem opatrně položila a večer uzavřela pusou na dobrou noc i pro manžela.
Později malého začalo budit i delší šustění deky a sedal si s výrazem " Hele,hele co dete dělat?! Se má spát ne?" A tak jsme poslušně spali. Když začal Adámek reagovat tak,že vstal o půlnoci a hrál si do tří i do čtyř do rána v postýlce, přišlo nám to fakt blázniví. Jindy se zase vzbudí,zbalí hračky v postýlce a křikne na mě prosebně "mami?Mimi..." Chce k nám do postele.
Naskýtá se otázka : Jak to sakra dělají v jiných rodinách? To dávají dětem rohypnol na spaní,nebo odvar z makovic? Nebo mají babičky, které si berou děti na noc? Nebo to nedělají? Jak to, že mají tolik dětí?
Co vy? Máte nějaký tip :-)))))))))))))
Krásný,veselý, klidný den a večer splněných tužeb a snů přeje Evča
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Majda Majda | 6. září 2007 v 9:25 | Reagovat

:-))) To je legrační!!! To víš, Ty jsi jen a jen jeho maminka, nikoho jiného!!! A basta!!! :-)))

2 Majda Majda | 6. září 2007 v 9:49 | Reagovat

Moje starší holčička taky vždycky se zájmem koukala z postýlky, pohled na nás ji tak zaujal, že z nás nespustila oči... A ještě se usmívala, jako by tušila... Takže pochopitelně NIC. Potom jsme ji přestěhovali do jejího pokojíčku. :-)) ...                                            Mladší synek začal spinkat v pokojíčku dřív, než stál v postýlce, takže jsme ho o tuto podívanou ochudili.:-)) Fungovalo to všechno dobře...  Pak jednoho dne holčička byla nějak nemocná, usnula v naší posteli (bylo jí 3,5 roku)... A od té doby tam usínala pořád, tak jsme spali ve třech - dobrá antikoncepce. Nejzajímavější bylo, že tříleté dítě s námi a to malinké (10 měsíců) samo, protože mu to vyhovovalo. Přestože se dost budilo, tak s námi spát nechtělo, jen když ho bolela ouška. Uvidím, co ve třech letech...:-)))  Momentálně jsme v jiné rodinné situaci, kterou tady nebudu rozebírat, však víš.....

3 Zuzi Zuzi | E-mail | Web | 16. září 2007 v 19:44 | Reagovat

Zrovna z manželem pracujeme na miminku. Koukám, že se máme na co těšit. :) I když .... V ložnici s námi spí náš psí rosťák, a občas se také dobře bavíme. Rozepisovat se raději nebudu. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama