Filmové úlety - Piráti z Karibiku: Prokletí Černé Perly

8. srpna 2007 v 0:11 | Murkaeva |  VŠEHOCHUŤ
A máme tu další úlet!! Zmiňovat se v každém článku o lásce k historii, šermířům, pirátům, plivačům ohně, koním a........... a já nevím co ještě, je asi už zbytečné. Kostýmy, meče, souboje, náušnice ...... to vše a mnohem více, včetně velice mužně vypadajících mužů, se kterými se žena, dáma a dívka může cítit v bezpečí. Myslím si, že nejden dnešní muž prahne po takové době, ve které by mohl svou sílu a udatnost předvést dívce svých snů s mečem v ruce.
Film Piráti z Karibiku nás do takové doby zavede, a seznámí nás s Černou Perlou, jejím nenapravitelným, ale okouzlujícím kapitánem Jackem Sparrowem, nádhernou Elizabet a jejím ctitelem Willem Turnerem.
Nenapravitelný ale okouzlující pirát kapitán Jack Sparrow (Johnny Depp) je sice všemi mastmi mazaný, ale přesto přijde o svou loď. Černou perlu mu totiž ukradne jeho největší rival, lstivý kapitán Barbossa (Geoffrey Rush) a ihned s ní zaútočí na město Port Royal. Nelítostná bitva má jediný cíl: únos místodržitelovy krásné dcery Elizabet (Keira Knightley). Na její záchranu se ihned vydává přítel z dětství Will Turner (Orlando Bloom). I když jsou jeho úmysly šlechetné, sám na podobný úkol nestačí. Proto se spojí s Jackem, který zase touží získat zpět svou loď Černou perlu. Ani jeden však netuší, že prokletý poklad změnil Barbossu a jeho posádku v nesmrtelná stvoření. Příběh plný napětí, dobrodružství, soubojů, tajemství, humoru, fantastických postav a nevídaných triků je jedním z nejpozoruhodnějších filmů, který byl kdy natočen.
O jeho oblibě svědčí i další filmy- Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže
a Piráti z Karibiku: Na konci světa
Piráti z Karibiku jsou ukázkou toho, že Johny Depp zahraje snad vše. Vzpomeňte si na Střihorukého Edwarda, seriál Jump street a nebo novější divácký hit Karlík a továrna na čokoládu. Kdybychom všechny postavy Johnyho Deppa postavili vedle sebe, poznali bychom, že se díváme na PANA herce, který je přizpůsobivý snad každé roli.
Nicméně Piráti z karibiku mě pohltili a při každém vysílání je u nás před televizí naprosté ticho.
Co vy? Uchvátil vás Jack Sparrow nebo snad Will Turner a co Elizabet??
Napiště mi do komentářů,ale před tím si prohlédněte pár foteček. A rozhodně mě prosím nepranýřujte za fotky, které nepatří přímo k Černé perle. Berte to jako lákání na další osudy těchto třech hrdinů.
Prima den přeje Evča
PS: Jack Sparrow je skutečně sexy,co?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama