Seriálové úlety - Taková normální rodinka

22. března 2007 v 14:18 | MurkaEva |  VŠEHOCHUŤ
Kdo by ji neznal!!! Rodina Hanákova, která je možná i postarchem pro nově příchozí. Detektivní babička, zkoušející si vraždy na členech rodiny a pletoucí si "arzén" s cyankáli. Maminka toužící po dráze operní pěvkyně, zpívajíc snad v každém okamžiku, Pavla věčně cvičící jógu, Petr její mažel, který si vybudoval ochranou bariéru ze spánku a novin, Káča, která se jeví možná jako nejnormálnější, Oldřík věčně oprašujíc a šišlajíc na želvy Poldinky a nakonec Raubíři, dvojčata, kterých je někdy víc než dost. Do hry velmi záhy vstupuje další postava a to postava Zdeňka, který by si rád Kačenku vzal. A zápletka prvního dílu je na světě.
Snad první český seriál má úspěch do dnes a hlášky typu "mužskej....přepracovanej.....To mě podrž!!!" Téměř zlidověli. ( tuto používám já na manžela :-)) ) Humor Fan Vavřincové, která napsala např. i film Eva tropí hlouposti ( a to jí bylo teprve 17let ) dokáže rozesmát i ty nejzarputilejší bručouny.
Můj nejoblíbenější díl - dá-li se to tak říct, protože seriál miluju - je díl s názvem PŘED SVATBOU, kdy jim Hamouzek přijde vymalovat. Myslím si, že tento šíleně bláznivý díl pobaví snad i ty, co jej nemají v lásce (skutečně někdo takový existuje?). Hamouzek je noční můra snad všech, kteří si do bytu zvou řemeslníka. Vzpomínáte na scénu, kdy Kačence cákal pivo do vlasů.....?? Dokonalé, absolutně dokonalé. "Tady vidim hvězdičky jako nový, tadyhle růžičky jako nový....." a nakonec mají i jelínky nad dveřmi :-))))))) Báječné. Nebo u oběda - holky mají vajíčko na tvrdo a Hamouzek svíčkovou. Talíř má naložený a místo příboru si poručí " dejte mi žlici!" Naprosto doporučuji tento díl proti depresi!
Ovšem tetička v podání Jiřiny Šejbalové také nemá chybu. Ani jednu. Otravná, protivná baba, která je má za blázny a má dojem, že je třeba rodinu velmi často navštěvovat a uvést jí do pořádku... A tak jí nakonec raději provdají za pana účetního, kterého ztvárnil Oldřich Nový, kterému tuto roli Fan Vavřincová napsala přímo na tělo -myslím, že to byla asi jeho pslední role.
A jak se vám líbí tento seriál? Napište mi o tom do komentáře pod článkem. Díky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 JUDr. Eva Pařízková JUDr. Eva Pařízková | 22. března 2007 v 15:01 | Reagovat

Vážená paní

Jsem velice ráda,že jako téma dne jste zvolila právě tento báječný serial,který do dnes nebyl překonán. je to vůbec to nejlepší co televize natočila. Dnes kdy je svět tolik agresivní je pár minut s rodinkou osvěžení a uvolnění nervového systému. Vaše stránky jsou velice krásné a srší nápady a hlavně vtipem. Držím vám palce a hodně nápadů přeje JUDr. Pařízková

2 murkaeva murkaeva | 22. března 2007 v 15:42 | Reagovat

Milá paní Pařízková

Moc děkuji za Vaši pochvalu a věřte, že mě velice těší. Opravdu souhlasím, že dnes je všude takové agresivity a krve, že zavzpomínat na něco milého, jemného  a humorného, člověka vytrhne ze všednosti dne. Humor a vtip mám ráda, přijdeme mi, že pozvolna mizí. Nebo se opět mění v agresivní.

Ještě jednou děkuji za Váš komentář, který mi udělal velikou radost. Krásný den a zbytek týdne přeje Eva

3 Makulka Makulka | 22. března 2007 v 16:34 | Reagovat

Ano, ano, je to krásný seriál!! A občas mám pocit, že se něco podobného odehrává i u nás doma, že jsme také tak trochu "normální"......:-))

4 misa misa | Web | 28. ledna 2008 v 18:28 | Reagovat

mám taky rád tenhle film a brzy bude na mém blogu!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama