Seriálové úlety - Gilmorova děvčata

16. března 2007 v 14:05 | MurkaEva |  VŠEHOCHUŤ
Když jsem zaznamenala seriál Gilmorova děvčata (GG), vysílala ho Nova tuším někdy o víkendu dopoledne. Pamatuji si jak jsem odložila program s tím, že půjde zase o nějakou "americkou blbinu". A pak jsem za delší čas znovu onemocněla a z nudy celý den běžela televize. Na Nově končila třetí řada, poslední tři díly. A já naprosto a nekompromisně podlehla. Začala mánie :-)) Po zkončení u nás jsem to sledovala na Voxu a těšila se na další díly. A oni přišli. Byla jsem doma na riziku a každý den se oddávala své vášni - sledování tohoto seriálu.Po porodu jsem GG už nemohla sledovat tak soustředěně a brzy na to zkončila pátá řada.
Rok se s rokem sešel a já čekala a čekala a čekala.V polovině srpna jsem zaslechla Kláru Doležalovou uvádějící pořad "Volejte Novu" mluvit o GG. Odhodila jsem vařečku a letěla si poslechnout co se bude dít. A dělo se!!!! Od 30. srpna 2006 opět začíná můj serál od první řady. Poprvé jej uvidím celý.
Život Lorelai a její dcery Rory, je zcela běžný. Se svými starostmi, problémy, láskami a radostmi. Je to život, který žije mnoho z nás. I já mám s Lorelai něco společného, ale co - to si nechám raději pro sebe.
Když jsem o Vánocích 2006 našla pod stromečkem dárky, byla jsem absolutně bez sebe radostí. Nečekala jsem to, ale můj báječný muž zapojil všechny své síly a nenechal se odradit ani tím, že do ČR nic nezasílají. A tak sem komplikovaně dostal dárky pro mne. Hrneček, termohrneček a tričko s logem GG. Krásný dárek; nejen pro to, že šlo přímo o GG kolekci, ale i pro to, že mému manželovi stálo všechno to úsilí, aby mě tak moc potěšil, za to. Děkuji Ti!!!
Seriál Gilmorovi děvčata mě pohltil zcela a proto když toto pondělí zkončil, bylo mi tak nějak smutno. Ve státech běží v premiéře 7.řada a já budu zase jen čekat a čekat a čekat. S Adámkem, to ale ubíhá rychle.
Pokud vás o seriálu zajímá víc........ navštivte tyto báječné stránky www.slavkuv.net.cz
Krásný den
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sledujete seriály? Který by jste si vybrali?

Gilmorova děvčata 63.6% (14)
Kobra 11 9.1% (2)
Kriminálka (Las Vegas, Miami, New York ) 4.5% (1)
Horákovi 4.5% (1)
Taková normální rodinka 4.5% (1)
Chalupáři 4.5% (1)
Nesleduji 9.1% (2)

Komentáře

1 Majda Majda | 26. června 2007 v 10:00 | Reagovat

Dneska jsem se na to tedy podívala (na CD od Tebe). Je to pěkný seriálek, když na to nezapomenu a budu mít čas, tak si to občas pustím...:-)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama